RT1210WRB07124RL
MFR.Part #
RT1210WRB07124RL
JLCPCB Part #
C3915414
Description
-55℃~+125℃ 124Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS