RT1210FRE076R19L
MFR.Part #
RT1210FRE076R19L
JLCPCB Part #
C4040674
Description
-55℃~+125℃ 250mW 6.19Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS