RT1210FRD078K45L
MFR.Part #
RT1210FRD078K45L
JLCPCB Part #
C4062095
Description
-55℃~+125℃ 250mW 8.45kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS