RT1210FRD078K06L
MFR.Part #
RT1210FRD078K06L
JLCPCB Part #
C2133464
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 8.06kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS