RT1210FRD07825RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT1210FRD07825RL
JLCPCB Part #
C2133624
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 825Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS