RT1210FRD07732RL
MFR.Part #
RT1210FRD07732RL
JLCPCB Part #
C2133682
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 732Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS