RT1210FRD0769R8L
MFR.Part #
RT1210FRD0769R8L
JLCPCB Part #
C2133743
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 69.8Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS