RT1210FRD075K62L
MFR.Part #
RT1210FRD075K62L
JLCPCB Part #
C4059766
Description
-55℃~+125℃ 250mW 5.62kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS