RT1210FRD0757R6L
MFR.Part #
RT1210FRD0757R6L
JLCPCB Part #
C2133553
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 57.6Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS