RT1210FRD07562KL
MFR.Part #
RT1210FRD07562KL
JLCPCB Part #
C4161801
Description
-55℃~+125℃ 250mW 562kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS