RT1210FRD07523KL
MFR.Part #
RT1210FRD07523KL
JLCPCB Part #
C2135316
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 523kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS