RT1210FRD0751K1L
MFR.Part #
RT1210FRD0751K1L
JLCPCB Part #
C2135233
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 51.1kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS