RT1210FRD074K53L
MFR.Part #
RT1210FRD074K53L
JLCPCB Part #
C2135250
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 4.53kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS