RT1210FRD073K92L
MFR.Part #
RT1210FRD073K92L
JLCPCB Part #
C2135856
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 3.92kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS