RT1210FRD07300RL
MFR.Part #
RT1210FRD07300RL
JLCPCB Part #
C2136101
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 300Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS