RT1210FRD0729K4L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT1210FRD0729K4L
JLCPCB Part #
C2135940
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 29.4kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS