RT1210FRD0724K9L
MFR.Part #
RT1210FRD0724K9L
JLCPCB Part #
C4200860
Description
-55℃~+125℃ 24.9kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS