RT1210FRD07205KL
MFR.Part #
RT1210FRD07205KL
JLCPCB Part #
C2136027
Description
-55℃~+125℃ 200V 205kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS