RT1210FRD071K33L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT1210FRD071K33L
JLCPCB Part #
C4250015
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 1.33kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS