RT1210FRD071K15L
MFR.Part #
RT1210FRD071K15L
JLCPCB Part #
C4173780
Description
-55℃~+125℃ 1.15kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS