RT1210FRD071K05L
MFR.Part #
RT1210FRD071K05L
JLCPCB Part #
C2133622
Description
-55℃~+125℃ 1.05kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS