RT1210FRD07182KL
MFR.Part #
RT1210FRD07182KL
JLCPCB Part #
C4104560
Description
-55℃~+125℃ 182kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS