RT1210FRD07178KL
MFR.Part #
RT1210FRD07178KL
JLCPCB Part #
C2134076
Description
-55℃~+125℃ 178kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS