RT1210FRD0716R9L
MFR.Part #
RT1210FRD0716R9L
JLCPCB Part #
C2133666
Description
-55℃~+125℃ 16.9Ω 200V 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS