RT1210FRD07165RL
MFR.Part #
RT1210FRD07165RL
JLCPCB Part #
C2133770
Description
-55℃~+125℃ 165Ω 200V 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS