RT1210FRD0715R8L
MFR.Part #
RT1210FRD0715R8L
JLCPCB Part #
C4303955
Description
-55℃~+125℃ 15.8Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS