RT1210FRD07150KL
MFR.Part #
RT1210FRD07150KL
JLCPCB Part #
C4143724
Description
-55℃~+125℃ 150kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS