RT1210FRD0713RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT1210FRD0713RL
JLCPCB Part #
C4023511
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 13Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS