RT1210FRD07130RL
MFR.Part #
RT1210FRD07130RL
JLCPCB Part #
C4236373
Description
-55℃~+125℃ 130Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS