RT1210FRD07130KL
MFR.Part #
RT1210FRD07130KL
JLCPCB Part #
C2133869
Description
-55℃~+125℃ 130kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS