RT1210FRD0711R3L
MFR.Part #
RT1210FRD0711R3L
JLCPCB Part #
C4195190
Description
-55℃~+125℃ 11.3Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS