RT1210FRD0710K2L
MFR.Part #
RT1210FRD0710K2L
JLCPCB Part #
C2134641
Description
-55℃~+125℃ 10.2kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS