RT1210DRD0790K9L
MFR.Part #
RT1210DRD0790K9L
JLCPCB Part #
C2138970
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 90.9kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS