RT1210DRD07825KL
MFR.Part #
RT1210DRD07825KL
JLCPCB Part #
C4207756
Description
-55℃~+125℃ 250mW 825kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS