RT1210DRD0762KL
MFR.Part #
RT1210DRD0762KL
JLCPCB Part #
C2138535
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 62kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS