RT1210DRD0760K4L
MFR.Part #
RT1210DRD0760K4L
JLCPCB Part #
C4033015
Description
-55℃~+125℃ 250mW 60.4kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS