RT1210DRD074K42L
MFR.Part #
RT1210DRD074K42L
JLCPCB Part #
C4216373
Description
-55℃~+125℃ 250mW 4.42kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS