RT1210DRD0749K9L
MFR.Part #
RT1210DRD0749K9L
JLCPCB Part #
C3968755
Description
-55℃~+125℃ 250mW 49.9kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS