RT1210DRD0748R7L
MFR.Part #
RT1210DRD0748R7L
JLCPCB Part #
C2138750
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 48.7Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS