RT1210DRD0739R2L
MFR.Part #
RT1210DRD0739R2L
JLCPCB Part #
C4209872
Description
-55℃~+125℃ 250mW 39.2Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS