RT1210DRD0734KL
MFR.Part #
RT1210DRD0734KL
JLCPCB Part #
C4351185
Description
-55℃~+125℃ 250mW 34kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS