RT1210DRD0733R2L
MFR.Part #
RT1210DRD0733R2L
JLCPCB Part #
C4039647
Description
-55℃~+125℃ 250mW 33.2Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS