RT1210DRD0726K1L
MFR.Part #
RT1210DRD0726K1L
JLCPCB Part #
C3911980
Description
-55℃~+125℃ 250mW 26.1kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS