RT1210DRD0724R9L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT1210DRD0724R9L
JLCPCB Part #
C2140853
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 200V 24.9Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS