RT1210DRD07210KL
MFR.Part #
RT1210DRD07210KL
JLCPCB Part #
C4025347
Description
-55℃~+125℃ 210kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS