RT1210DRD071K62L
MFR.Part #
RT1210DRD071K62L
JLCPCB Part #
C4071909
Description
-55℃~+125℃ 1.62kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS