RT1210DRD0716K9L
MFR.Part #
RT1210DRD0716K9L
JLCPCB Part #
C2140344
Description
-55℃~+125℃ 16.9kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS