RT1210DRD0712K1L
MFR.Part #
RT1210DRD0712K1L
JLCPCB Part #
C2141418
Description
-55℃~+125℃ 12.1kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS