RT1210DRD07107RL
MFR.Part #
RT1210DRD07107RL
JLCPCB Part #
C4250485
Description
-55℃~+125℃ 107Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS