RT1210CRE078K06L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT1210CRE078K06L
JLCPCB Part #
C1703812
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 8.06kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS